Pravidelně každý rok pořádá jeden ze sborů okrsku č.3 Milavče postupové kolo soutěže hasičských družstev v požárním sportu. A tu právě náš sbor pro okrsek připravil v sobotu 18.05.2024 na louce u koupaliště v Blížejově. Již ve středu jsme stavěli překážky a připravovali trať pro sobotní soutěž. V sobotu pak již od rána jsme stavěli stany, připravovali občerstvení a materiál pro bezproblémový průběh soutěže. V dopoledních hodinách nám sice trochu přípravy komplikovalo počasí, ale odpoledne na zahájení soutěže se počasí umoudřilo. Vzhledem k nepříznivému rannímu počasí se z bezpečnostních důvodů odnesla ze štafet lávka. Soutěž pak již probíhala bez komplikací. Soutěž se zahájila štafetami mužů a žen. Následovala štafeta dětí a pak se již přešlo na požární útoky v kategorii dětí, žen, mužů a veteránů. Po ukončení a vyhodnocení soutěže se soutěžní družstva rozjela domů a nás čekala práce v podobě úklidu. Všem členům, kteří se podíleli na celodenní přípravě, děkujeme.