Dne 23.10.2022 vyjela jednotka SDH Blížejov s technikou Tatra 815 CAS-32 a DA L1Z Fiat k požáru kůlny do obce Lštění. Po příjezdu na místo události byl již celý objekt v plamenech. Naše jednotka dorazila na místo události mezi prvními a začala rozvinovat dopravní vedení s rozdělovačem a dvěma útočnými proudy od cisterny na místo požáru. Jednotka SDH Lštění zřídila u blízkého vodního zdroje čerpací stanoviště pro doplňování vody do cisteren. Členové jednotky se vybavili dýchací technikou a ve spolupráci s ostatními jednotkami požár zlikvidovali. Pro dohašovací práce bylo použito i smáčedlo. Na místě zůstala jednotka SDH Lštění, která zajistila dohled nad požářištěm.

Jednotky na místě: HZS Staňkov, HZS Domažlice, JSDH Koloveč, JSDH Blížejov, JSDH Osvračín, JSDH Lštění

Ostatní složky IZS: PČR